Op het Staring College bieden ze voortgezet onderwijs in de richtingen vmbo, mavo, havo, atheneum en gymnasium. Om deze school in beeld te brengen komen wij één tot twee keer per jaar langs met onze camera’s om beeldmateriaal te maken voor hun communicatie.
Gevarieerde beeldbank creëren
We bouwen samen met het Staring College aan een beeldbank die de school breed laat zien. Niet alleen lessen in het klaslokaal, maar ook interactie tussen leerlingen, werkvormen, sfeerbeelden en dagelijkse momenten in en rondom de school.
Zo ontstaat een veelzijdige set beelden die past bij de praktijk van het onderwijs en die inzetbaar is in verschillende communicatiemiddelen, zoals magazines, nieuwsbrieven, website, social media en flyers.
Goed voorbereid op pad
Vooraf stemmen we samen met het Staring College af welke beelden er nodig zijn en op welke locaties we gaan fotograferen. Op basis daarvan stellen zij een groep leerlingen samen die toestemming hebben om gefotografeerd te worden voor communicatie-uitingen.
Zo zijn we goed voorbereid en weten we op de dag zelf precies wat er moet gebeuren.
Diensten in dit project: fotografie & video